Instagram Auto Poster çalışmıyor hatası

İlk önce buradaki hatayı düzeltelim

https://www.eysar.net/auto-post--to-instagram-calismiyor-hatasi-2/


Şimdi gelelim yeni hatamıza

Yeni başka account eklediğinizde ya da account değiştirdiğinizde çalışmama hatası. İnşaallah bunun çözümünü de şu şekilde buldum.

Öncelikle bu konuda bunu şuan için iyi şekilde bir program var. İnstagrama gönderi yapılabiliyor. Başarılı da bir program. Ancak bu program Instagram Auto Poster kadar detaylı değil. Mesaj içeriğini de de yollamıyor. Bilindiği gibi Instagram Auto Poster kapattı. parayla aldığımız programı kullanamıyoruz şuan yukardaki şeyleri yaparsanız kullanabilirsiniz rahatlıkla…

imdi Instagram Auto Poster nasıl düzelteceğiz….

Bize bu konuda ilk önce https://.org/plugins/auto-post-to-instagram/ sayfasındaki programı kuruyoruz….

WP 2 INSTAGRAM 1.4.10 (şuanki sürümü bu / Mayıs 2019)

bunu indirip kuralım. İnstagram hesabımızı girelim ve instagram ilk mesahımızı da atalım kontrol edelim çalışıp çalışmıyor mu…bize çalışması önemli ayar teferruata ihtiyacımız yok bu manada.

evet hesabınızı girdiniz mesaj atıyorsa düzenli tamamdır. Şimdi Instagram Auto Poster’a gelelim. ftp den /httpdocs/wp-content/plugins/instagram-auto-poster/instagram-api/data kısmına gidelim  .gitkeep dosyası hariç ne varsa  silelim.

sonra ınstagram autoposter ile bir mesaj atmayı deneyin. eski attığınız düzgün çalışan bir mesajı deneseniz daha iyi olur.

Send successfully derse zaten yollamıştır. Demezse dediğim gibi ftp bölümününe geçiyoruz. Burda şuna dikkat etmemiz lazım.  auto-post-to-instagram ile asıl pluginimiz  Instagram Auto Poster e girdiğimiz instagram hesabı aynı olmalı.

 

Muhtemelen sadece bu dosya orada olacak. diğer alttaki dosyalar yoksa siz dert etmeyin. Ve yukardaki dosya ile aynı adı taşıyan dosyalar açıverin.

örneğin dosyamız ali-cookies.dat ise bizler ali-toket.dat ve ali-userld.dat dosyaları açacağız.

Bu dosyaları oluşturmadıysak oluşturup note pad ile açalım…

şimdi gelelim diğer tarafa şimdi auto post to instagramı açalım ftp’den

/httpdocs/wp-content/plugins/auto-post-to-instagram/mgp25/instagram-php/src/data/instagramkullanıcıadınız

 

açtıktan sonra iki adet dosya var.

setting-kullanıcıadınız.dat dosyasını açtınız.
1)Buradakini kopyalayıp instagram auto post ftpsinde bulunan instagramkullanıcıadınız-userld.dat  dosyasını açıp içine yapıştırıyoruz. kaydedip kapatıyoruz.

2) burada token yazan yere gelince Buradakini kopyalayıp instagram auto post ftpsinde bulunan instagramkullanıcıadınız-token.dat  dosyasını açıp içine yapıştırıyoruz. kaydedip kapatıyoruz.

 

ftp de dosyaları açın tekrar emin olun. Tek tek kontrol edin…

bundna sonra başarılı bir şekilde gönderecektir…

 

 

 

 

İlginizi Çekebilir

Rss Auto pilot otomatik çekmeyi durdurmuşsa

Rss Auto pilot otomatik çekmeyi durdurmuşsa öncelikler yapılacak şey, plugini deaktif edip tekrar aktifleştirmek olacaktır. …

403 Plesk de açılmayan dizin hatası

Server Error 403 Forbidden You do not have permission to access this document. WordPress sitenize …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: