blank

ASSASSIN’S CREED REVELATIONS’U TÜRKÇE OYNAMAK sorunsuz kurulum

Merhaba arkadaşlar,

Assassin’s Creed Revelations’u v1.03 ile TÜRKÇE OYNAMAK ve Türkçe yama…

DİKKATLE ADIMLARI UYGULAYIN!

Öncelikle;
-Sıfırdan Kuranlar ve 1.03 Güncelleme Hatası Alanlar-
1- kurulu ise denetim masasından hem oyunu hem de “Ubisoft Game Launcher” ı kaldırın.
Eğer C:\kullanıcılar\kullanıcı adınız\AppData\Local\UbisoftGameLauncher  bu klasör kalmışsa silin.

2- Oyunu kurun,kurulum bittikten sonra sakın crack felan yapmayın birazdan crack vericem onu girersiniz. Acele etmeyin.
C:\ProgramFiles\Ubisoft\AssassinsCreedRevelations klasörünün içindeki “AssassinsCreedRevelations.exe” yi çalıştırın 1.02 update yüklemesi gelecek 500 küsür mb olduğu için biraz zaman alacaktır, ekleyin indikten sonra karşınıza bir uyarı cıkacak çıkacak “evet” deyip kurun. Setup dosyası kabul edip kuruyoruz. “Finish” diyoruz.. Kurulum bittikten sonra karşımıza Ubisoft giriş ekranı gelene kadar bekliyoruz. Patch i update ediyor. Sonra uplay i update edecek uplayı update etmenize gerek yok ister bekleyin isterseniz geçin..

3- Geçmediyseniz yükleme bitip giriş ekranı gelince kapatın. Şimdi tekrar “AssassinsCreedRevelations.exe” yi çalıştırın bu sefer de 1.03 update gelecek oda 90 küsür mb onuda aynı şekilde kurun. Tekrar Uplay update edicek isterseniz edin ama gerek de yok açıkcası. eserseniz karşınıza giriş ekranı gelene dek sabredin. Sonra kapatın. (Uplay’i güncellemeseniz de olur birazdan crackle değişecek çünkü)

4- BURADAN indirdiğiniz dosyanın içindekileri;  (Dosyayı orda bulamadıysanız google da SR-ACR.Crack.Only.rar diye aratın. 50 MB olacak)
C:\Program Files\Ubisoft\AssassinsCreedRevelations klasörünün içine atın çıkan uyarılara evet deyin. (eğer 64 bit ise C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Assassin’s Creed Revelations içine atacaksınız)
“orbit” klasörünü sağ tıklayın.Özellikler kısmından salt okunur tick’ini kaldırın uygula-tamam yapın. 

5- ACRSP.exe den oyunu yönetici olarak açın ubisoft giriş ekranı gelecek. username kısmına SKIDROW yazın (zaten yazılıdır) password kısmına 123456 yazıp “remember me” kutucuğunu da işaeretleyerek (ki işaretlidir) girin. Login deyin… Çıkan ekrana Play diyebilirsiniz… Deyin açılsın oyun..

 

 

6-  Gelelim Türkçe yama kurmaya… Assassin’s_Creed_2_Revelations_Turkce_Yama.exe dosyasını yönetici olarak çalıştırın… Kurulumu tammalayın.. Oyununuz Türkçe…

Not bu adımların birini atlarsanız alırsınız…. Mesela arkadaşın biri “Error while patching file ACRMP.exe ıncorrect soruce files” hatası almış…
Sebebi basit 2. madde..Crack yaptığı için update dosyası eşleşmiyor… Maddeleri atlamadan uygularsanız srunsuz kurulumu yaparsınız inşaallah. Ben sizin için tek tek kurarken bu maddeleri yeniledim. Aynı zamanda Dünyanın teknolojisi’nin bilgilerinden istifa ettim. Teşekkür ediyorum.

açılınca titreme sorunu ile karşılaşırsanız systemdetection.dll dosyasını silin düzelir.

Oyunu mutlaka yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

 

Türkçe yama linki: https://yadi.sk/d/TMtMiIYf3SY23M

 

 

%d blogcu bunu beğendi: