kötü amaçlı bir dosya ve Chrome tarafından engellendi çözümü [24 Kasım 2019 / Güncellendi]

Google  kötü amaçlı bir dosya ve Chrome tarafından engellendi hatasının sebebi Chrome ayarlarında Kimlik avı ve kötü amaçlı yazılım algılamasının açık olmasıdır.

Google sizi zararlı olabilecek uygulamalara karşı korumak için .exe gibi uzantılara sahip dosyaları indirmenize engel olabilir.

Bu özellik ile engellenen dosya her zaman kötü amaçlı olmayabilir. Sadece risk taşıyor olabilir. Bu sebepten engellenebilir.

kötü amaçlı bir dosya ve tarafından engellendi hatasının hatasını ortadan kaldırmak için;

Google içinde şu adımları gerçekleştirin.

 1. Tarayıcı araç çubuğunda menüsünü Chrome menu tıklayın.
 2. Ayarlar‘ı seçin.
 3. Ayarlar sayfasının üst bölümünde bulunan Senkronizasyon ve Google hizmetleri ‘i tıklayın ve  altta “Gizli Göz Atma (sizi ve cihazınızı tehlikelerden korur)” diye bir bölüm bulunuyor.
  Onu kapalı hale getirin.

  Yeni sürüm için çözüm:

İlginizi Çekebilir

Online sesi yazıya çevirme online voice to text

Tavsiye siteler aşağıda sıralanmıştır. https://voicenote.in/live/ sonix.ai dictation.io google.com/intl/en/chrome/demos/speech.html https://docs.google.com https://speechtexter.com

Epson L350 Zarf yazdırma

  Zarfı artkası yukarı bakacak ve açılır kısmı sağa bakacak şekilde yerleştiriyoruz. Zarfı bastırmak için …

2 yorumlar

 1. Yeni Google Chrome sürümü ile birlikte bu anlatımınız işe yaramıyor. Ben sorunumu youtube da bir video sayesinde çözdüm. Sizinde makalenizi güncellemenizi veya videoyu makalenize eklemenizi tavsiye ederim. Kolay gelsin.

  0
  0
  • Güncelleme yapıldı yazıda. Allah razı olsun. Video linkini vermedim. Ama kanal size aitse link verebilirim. Okurlarımla yardımlaşmak beni sevindirir.

   0
   0

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: