PDF yi katmanları ile PSD ye çevirme

PDF’yi katmanlı PSD’ye dönüştürün

Bir belgesini düzenlemek, bazı grafiklerini başka bir yerde mi kullanmak mı istiyorsunuz?  Photoshop’ta çalışabilmemiz için katmanları olan bir PSD’ye nasıl dönüştüreceğiz görelim.

PDF’den PSD’ye

Photoshop’ta bir PSD dosyasını açmaya çalışırsanız, onu rasterleştirir: her sayfa yalnızca piksellerden oluşan bir bitmap şeklinde olacaktır.

Ancak Photopea adlı site bu husuta yardımımıza koşuyor. belgelerini dosyalarına katmanalrı ile birlikte dönüştürmek için  Photopea.com’a gidin 

Karşınıza çıkan ekrandan bilgisayarınızdan bir dosyası açın: Dosya – Aç’a tıklayın (sol üst köşede), ardından PSD dosyasını bulup seçin (veya sürükle ve bırak özelliğini de kullanabilirsiniz. ).

Photopea sayfaları çalışma yüzeylerine yani layerlara bölüp dönüştürür. Metinler de aynı şekilde yazı tipi adını, yazı tipi boyutunu, rengini vb. görebilirsiniz). Bitmap’ler Akıllı Nesneler haline geldi (bunları orijinal çözünürlükte kaydedebilirsiniz). Vektör grafikleri Vektör Şekilleri haline gelir. (doğru dolgu, kontur stili, degradeler vb. ile).

Şimdi, Dosya – PSD Olarak Kaydet’i tıklamanız yeterlidir . Bu kadar

İlginizi Çekebilir

Youtube Kısa Yolları

Kısayollar hayatımızda önemli bir rol aldığı için en azından benim için öyle siz değerli takipçilerim …

Epson L350 Zarf yazdırma

  Zarfı artkası yukarı bakacak ve açılır kısmı sağa bakacak şekilde yerleştiriyoruz. Zarfı bastırmak için …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: