PDF yi katmanları ile PSD ye çevirme

PDF’yi katmanlı PSD’ye dönüştürün

Bir belgesini düzenlemek, bazı grafiklerini başka bir yerde mi kullanmak mı istiyorsunuz?  Photoshop’ta çalışabilmemiz için katmanları olan bir PSD’ye nasıl dönüştüreceğiz görelim.

PDF’den PSD’ye

Photoshop’ta bir PSD dosyasını açmaya çalışırsanız, onu rasterleştirir: her sayfa yalnızca piksellerden oluşan bir bitmap şeklinde olacaktır.

Ancak Photopea adlı site bu husuta yardımımıza koşuyor. belgelerini dosyalarına katmanalrı ile birlikte dönüştürmek için  Photopea.com’a gidin 

Karşınıza çıkan ekrandan bilgisayarınızdan bir dosyası açın: Dosya – Aç’a tıklayın (sol üst köşede), ardından PSD dosyasını bulup seçin (veya sürükle ve bırak özelliğini de kullanabilirsiniz. ).

Photopea sayfaları çalışma yüzeylerine yani layerlara bölüp dönüştürür. Metinler de aynı şekilde yazı tipi adını, yazı tipi boyutunu, rengini vb. görebilirsiniz). Bitmap’ler Akıllı Nesneler haline geldi (bunları orijinal çözünürlükte kaydedebilirsiniz). Vektör grafikleri Vektör Şekilleri haline gelir. (doğru dolgu, kontur stili, degradeler vb. ile).

Şimdi, Dosya – PSD Olarak Kaydet’i tıklamanız yeterlidir . Bu kadar

İlginizi Çekebilir

Adobe illustrator dosyasını PSD’ye layer olarak çevirme Ai to Psd

Bunun için önce bütün grupları düzelemeniz gerekiyor. ctrl Shift G ile açıyoruz . ardından açılmayanları …

Online sesi yazıya çevirme online voice to text

Tavsiye siteler aşağıda sıralanmıştır. https://voicenote.in/live/ sonix.ai dictation.io google.com/intl/en/chrome/demos/speech.html https://docs.google.com https://speechtexter.com

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: